کانساران بینالود

اطلاعات شرکت

اطلاعات هویتی شرکت

نام شرکت: کانساران بینالود

مدیرعامل: علی دلیر

سال تاسیس: 1379

معرفی شرکت:

شرکت دانش بنیان کانساران بینالود فعال در حوزه تحقیقات و آنالیز مواد معدنی

اين شرکت اکنون سومین دهه فعالیت خود را به پشتوانه‌ی کسب تجارب علمی، با رویکرد ارتقاء سطح کیفی فعالیت‌های معدنی کشور، شروع کرده است و همواره در این مسیر عملکرد خود را با شرکت‌های مشابه و مطرح در سطح بین الملل پایش و به روز رسانی می‌نماید. با توجه به حساسیت نتایج حاصل از فرآیندهای آنالیزی و اهمیت آن برای محققین و اکتشافگران،

شرکت کانساران بینالود فقط به داشتن استانداردها و اجرای آن ها اکتفا نکرده چرا که استاندارد، حداقل معیار قابل قبول برای انجام کار است بلکه کلیه فرآیندها به یاری خداوند و با تکیه بر دانش فنی و کارشناسان متخصص و خبره با هم‌افزایی علم و تجربه در حوزه‌های مختلف معدنی بر اساس یک تفکر سیستماتیک و دانش بنیان پیگیری می‌شوند تا با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه، بالابردن تنوع خدمات تحقیقاتی و به کارگیری فناوری‌های نوین در حوزه آنالیز انواع مواد معدنی گام بردارد.

تیم کنترل کیفیت آزمایشگاه کانساران بینالود با بکارگیری نهایت دقت، تخصص و شناخت کافی در حوزه وظایف محوله، به صورت حضوری و یا مانیتورینگ پیوسته بر پایش و اجرای روش‌های کنترل کیفی در محیط آزمایشگاه، دفتر مرکزی و دیگر شعب خود نظارت دارد.

در شرکت کانساران بینالود علاوه بر تیم تخصصی کنترل کیفیت که به صورت دائم در حال پیاده سازی روش‌های کیفی هستند، تیم بازرسی نیز به صورت دوره‌ای از صحت سنجی اجرای فرایندهای کنترل کیفیت بازدید و پایش به عمل می‌آورد.

در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و مدرن، میزان بالای دقت و صحت در آزمون‌ها، انجام آزمون‌های متنوع و مورد نیاز به تفکیک صنایع مختلف بر مبنای استانداردهای روز دنیا باعث شده تا جایگاه فعلی این شرکت در بین رقبای داخلی رفیع بوده و در سطح خاورمیانه جزو آزمایشگاه‌های تراز اول به حساب آید. به منظور افزایش بهره‌وری از دانش به دست آورده در شهرهای مهم از نظر ماده معدنی، نماینده‌گی‌ فعال دارد.

تیم کانساران بینالود با تکیه بر توان متخصصان خود به سرعت در مسیر اهداف تعالی خویش گام برداشته و در این راه از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهد کرد.

رزومه شرکت:

اطلاعات تماس

آدرس شرکت: تهران، کليومتر20 جاده دماوند، نرسیده به بومهن، پارک فناوری پردیس، نبش نوآوری 18، پلاک 181

تلفن: ۰۲۱۲۲۳۰۰۹۸۷

کد پستی: ۱۶۳۳۸۹۸۳۶۶

فکس: ۰۲۱۲۲۳۲۷۶۳۱